Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Lokalizatory GPS

Lokalizatory GPS - mini GPS, tracker, czujnik

Samochodowe lokalizatory GPS, inaczej nazywane mini GPS-ami, trackerami czy czujnikami, to jedne z tych sprzętów, które pozwalają namierzyć samochód przez telefon. Nadajnik GPS to jedna z najlepszych gwarancji bezpieczeństwa i ochrony dla Twojego auta. 

GPS do auta

Lokalizator GPS do samochodu zyskuje w ostatnich latach coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego – odbiornik GPS pozwala w pełni kontrolować ruch i aktualne miejsce przebywania pojazdu, dlatego w stanowi jedno z najlepszych zabezpieczeń przed kradzieżą, a także pozwala na dokładną lokalizację skradzionego samochodu. Mini GPS powiadomi Cię również o nieplanowanej zmianie lokalizacji Twojego pojazdu. To jednak nie wszystko – samochodowy czujnik pozwala na pełną kontrolę prędkości, a kierowca od razu dostaje informację o przekroczeniu dozwolonej wartości. Możliwość szybkiej reakcji pozwala na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa, nie tylko kierowcy, ale także współpasażerów.

Monitorowanie lokalizacji samochodu

Sprawne i łatwe monitorowanie lokalizacji auta to podstawowa zaleta lokalizatora GPS czy GSM do samochodu. Dzięki niemu będziesz posiadał wiedzę na temat lokalizacji swojego pojazdu służbowego lub prywatnego przez 24/7, łatwo i szybko go namierzysz , a także będziesz mógł przejrzeć nawet roczną historię przejazdów danego samochodu. GPS do auta jest dodatkowo bardzo łatwy w montażu i nie wpływa inwazyjnie na jego walory estetyczne. Jeżeli jesteś posiadaczem kilku pojazdów to bez problemu będziesz mógł zapoznać się z dokładnymi trasami oraz porami, w których inni kierowcy korzystają z Twoich aut. 

Prosta aplikacja na telefon do śledzenia pojazdów

Lokalizator GPS do samochodu możesz łatwo obsługiwać przez intuicyjną i prostą aplikację na telefon. Dzięki takiemu rozwiązaniu dane o lokalizacji swojego samochodu możesz mieć zawsze pod ręką i sprawdzać je w dowolnym momencie. Aplikacja, która połączona jest z nadajnikiem GPS do auta, pozwala na wygodne sprawdzanie aktualnego miejsca przebywania auta, historii przejazdów, odbytych tras, nagłej zmiany lokalizacji czy przekroczenia prędkości przez śledzony samochód. Z racji tego, że lokalizator do auta jest kompatybilny z prostą aplikacją na smartfona, to korzystanie z niego jest jeszcze prostsze i nie wymaga dodatkowych zakupów jakiegokolwiek sprzętu. 

Wybierz profesjonalny nadajnik GPS w sklepie MKING

Dobór odpowiedniego lokalizatora GPS do auta to jednak sprawa priorytetowa, ponieważ rzutować może na jakość jego funkcjonalności i długości użytkowania. W sklepie MKING zakupić możesz wysokiej jakości, profesjonalny nadajnik GPS do samochodu, który sprawdzi się idealnie zarówno w prywatnym użytkowaniu, jak i przeznaczeniu firmowym. Sklep MKING oferuje wysokiej jakości sprzęt, który posiada wszystkie niezbędne funkcje, a także jest kompatybilny z prostą aplikacją na smartfona. Sklep MKING oferuje także specjalistyczne i darmowe konsultacje, które pozwalają na dobór najlepszego i najbardziej trafnego GPS trackera. W wyborze tym – oprócz dostępności klasycznych funkcji lokalizatora - warto zwrócić uwagę na długość gwarancji, bezpieczną instalację, walory estetyczne czy wydajność baterii. Dodatkowym atutem rejestratora GPS będzie wytrzymałość i odporność na wstrząsy, urazy mechaniczne i zabrudzenia.

GPS dla psa, lokalizator dla kota - jak wybrać i na co zwracać uwagę?

Jeżeli Twojemu pupilowi zdarzyło się kiedykolwiek uciec i spędzało Ci to sen z powiek – ten artykuł jest dla Ciebie. Lokalizatory GPS dla...

Halogeny motocyklowe - jak wybrać dodatkowe oświetlenie?

Zwiększanie bezpieczeństwa na drodze staje się celem coraz większej ilości motocyklistów. Nic w tym dziwnego – ilość wypadków motorowych...

Rodzaje motocykli - typy i przeznaczenie. Jaki motor wybrać na początek?

Pierwszy motocykl wcale nie powstał tak dawno, bo w 1885 roku. W rozumieniu wynalazców – Gottlieba Daimlera i Wilhelma Maybacha – był to...

Menu

Menu

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się